مدیر پروژه وب سایتی است که در نظر دارد به صورت منظم، اطلاعاتی که در راستای ارتقای دانش مدیران پروژه، دیگر اعضای پروژه و به طور کلی تمامی علاقمندان مباحث پروژه را به صورت مقالات هفتگی در اختیار آنها قرار دهد. علاوه بر آن تیم مدیر پروژه در نظر دارد دوره های آموزشی را تدوین کرده و آن را بر روی وب سایت مدیر پروژه منتشر نماید.

سعی بر آن است که اطلاعاتی منتشر شود که حاصل تجارب تیم مدیریتی وب سایت مدیر پروژه بوده و یا از دیگر مدیران کارآمد این مرز و بوم اقتباس شده است. تیم مدیر پروژه مصمم است که مسیر دستیابی به تجاربی که به صورت عملی حاصل شده و گاه با هزینه های جبران ناپذیری اخذ می شود را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

از آنجاییکه طیف وسیعی از کاربران ممکن است ازاین اطلاعات استفاده نمایند، این تیم می کوشد، با توجه به دسته بندی علاقمندان به مباحث مدیریت پروژه آن را تهیه و تنظیم نماید.

دوره کارآموزی مجازی در وب سایت مدیر پروژه

مدیر پروژه در نظر دارد که دوره هایی به صورت رایگان طراحی نماید که با توجه به دانش مخاطبان وب سایت مدیر پروژه، در اختیار آنان قرار دهد. در این مقوله اولین دوره با عنوان « دوره کار آموزی رایگان مدیر پروژه » مخصوص دانشجویان و علاقمندان مباحث مهندسی طراحی شده، که در ادامه به آن پرداخته شده است.

اگر دانشجوی رشته‌های مهندسی هستید و یا تازه قصد دارید کار خود را در پروژه شروع کنید، کافیست نام و نام خانوادگی خود را در کادر زیر وارد کنید تا در دوره کارآموزی مجازی که به صورت کاملاً رایگان برگزار می‌شود شرکت کنید.

این دوره شامل سه درس از سه مدرس است که به صورت روزانه در سه روز برای شما ارسال خواهد شد و مباحث آن در اختیارتان قرار می‌گیرد.


 

درس اول دوره کار آموزی مجازی

مهدی رئیسی در مورد این که چرا کارشناسان با زبانی صحبت می‌کنند که مدیران نمی‌فهمند؟

مدیر پروژه

مهدی رئیسی مدرس دوره های اجرایی

 

درس دوم دوره کار آموزی مجازی

سید محسن صحرائیان در مورد چند تکنیک نرم‌افزاری در مدیریت پروژه صحبت می کند

مدیر پروژه

سید محسن صحراییان مدرس دوره های طرح و برنامه

 

درس سوم دوره کار آموزی مجازی

محمد پیام بهرام پور در مورد مهارت‌های ارتباطی لازم برای یک کارشناس در سازمان پروژه بحث می کند

مدیر پروژه

محمد پیام بهرام پور مدرس دوره های مهارت های ارتباطی